Дихаючий чохол для шуби 160х60х20 об'ємний

- Під замовлення
- Код: PR011222
Відправка з 09 травня 2026330 ₴
- +380 (99) 137-82-34
- +380 (96) 897-57-90
Об'ємні чохли для зберігання одягу з натурального хутра, шкіри та інших видів одягу.
Матеріал – неткане полотно спанбонд, пропускає повітря та одночасно захищає одяг від пилу та бруду.
Дихаючий чохол для шуби - розміри (см): довжина - 160, ширина - 60, бічний розширювач - 20. Об'єм чохла оптимальний, щоб захистити хутро від заминання та деформації.
Чохол для натуральної шуби застібається на блискавку №5 з металевим бігунком.
На внутрішній стороні чохла передбачена кишеня, в яку можна покласти засіб від молі. Додатково можна купити засіб від молі натуральний.
Об'ємні чохли для одягу додатково обладнані двома ручками, що дуже зручно для транспортування. При складанні навпіл виходить чохол-сумка з ручками.
В наявності чохли для шуби інших розмірів (довжина) 80, 90, 100, 110, 120, 130, 140, 150, 160, 170 см. Можливо, також купити чохол для норкової шуби, чохол для весільної сукні, чохол для костюма, чохол для пальто.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Чохол-сумка |
| Матеріал | Спанбонд |
| Застібка | Блискавка |
| Довжина | 160 см |
| Ширина | 60 см |
| Глибина | 20 см |
| Колір | Бежевий |
| Вологонепроникний | Ні |
| Ароматизований | Ні |
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
- Ціна: 330 ₴




