Косметичка Гаррі Поттер 25х17 см

влевовправо
- Готово до відправки
- Код: PR025357
250 ₴
+380 (63) 603-48-25
- +380 (99) 137-82-34
- +380 (96) 897-57-90
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Оригінальний подарунок фанату Гаррі Поттера - косметичка з принтом атрибутики Гаррі Поттера. Розміри 25х17 см. Матеріал - декоративна тканина.
Додатково можна купити костюм Гаррі Поттера, шарф Грифіндор, краватка Грифіндор, паличка Гаррі Поттера, карта мародерів, сова Гаррі Поттера Гедвіга, прапор Грифіндор, подушки з Гаррі Поттера, сортувальний капелюх, золотий снитч.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Косметичка |
| Стать | Унісекс |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ручки | Немає |
| Дзеркало в комплекті | Ні |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Петелька для підвішування | Ні |
| Висота | 170 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴






