Об'ємний чохол для шуби 150х60х20 дихаючий

- Готово до відправки
- Код: PR011221
330 ₴
- +380 (99) 137-82-34
- +380 (96) 897-57-90
Об'ємні чохли для зберігання хутряних виробів та іншого одягу у приміщенні.
Дихаючий чохол для шуби - розміри (см): довжина - 150, ширина - 60, бічний розширювач - 20. Матеріал – неткане полотно спанбонд, пропускає повітря та одночасно захищає одяг від пилу та бруду.
Об'єм чохла - 20 см. більш ніж достатній, щоб захистити хутро від заминання та деформації. Об'ємний чохол для шуби застібається на блискавку №5 з металевим бігунком.
Додатково можна купити засіб від молі - натуральні квіти лаванди в чохольчику, що дихає. На внутрішній стороні чохла передбачена кишеня, в яку можна покласти засіб від молі.
Об'ємні чохли для одягу додатково обладнані двома ручками, що дуже зручно для транспортування. При складанні навпіл виходить чохол-сумка з ручками.
В наявності чохли для шуби інших розмірів (довжина) 80, 90, 100, 110, 120, 130, 140, 150, 160, 170 см. Можливо, також купити чохол для норкової шуби, чохол для весільної сукні, чохол для костюма, чохол для пальто.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Чохол-сумка |
| Матеріал | Спанбонд |
| Застібка | Блискавка |
| Довжина | 150 см |
| Ширина | 60 см |
| Глибина | 20 см |
| Колір | Бежевий |
| Вологонепроникний | Ні |
| Ароматизований | Ні |
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
- Ціна: 330 ₴




