Чохол для натуральної шуби 90х60х18

- Готово до відправки
- Код: PR011201
250 ₴
- +380 (99) 137-82-34
- +380 (96) 897-57-90
Об'ємні чохли для зберігання хутряних виробів і інших видів одягу в приміщенні.
Матеріал – «дихаюча» тканина спанбонд, добре пропускає повітря і в теж час, захищає одяг від молі, пилу і бруду.
Дихаючий чохол для шуби має подвійний об'єм, що дозволить захистити хутро від деформації в період, коли необхідно тривале зберігання шуби автоледі в домашніх умовах.
Не менш важлива, захист шуби від молі в домашніх умовах – безпечне зберігання шуби влітку.
Об'ємний чохол для одягу має внутрішню кишеню, в якому можна розмістити засіб від молі.
Об'ємні чохли для одягу додатково обладнані двома ручками, що дуже зручно для транспортування. При складанні чохла навпіл виходить зручна сумка-чохол з ручками.
Розміри чохла для шуби (см): довжина – 90, ширина – 60, бічній розширювач - 18.
Колір – чорний.
Можливо, також купити чохол для шуби інших розмірів і дорожній чохол для костюма в асортименті.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Чохол-сумка |
| Матеріал | Спанбонд |
| Застібка | Блискавка |
| Довжина | 90 см |
| Ширина | 60 см |
| Глибина | 18 см |
| Колір | Чорний |
| Ароматизований | Ні |
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Захист від молі | |
| Засіб від молі | Без засоби від молі |
- Ціна: 250 ₴









