Чохол для шуби 90х60х10 дихаючий

влевовправо
- Під замовлення
- Код: PR011415
Відправка з 15 травня 2026250 ₴
+380 (63) 603-48-25
- +380 (99) 137-82-34
- +380 (96) 897-57-90
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Об'ємні чохли для зберігання одягу з натурального хутра норки. Матеріал – неткане полотно спанбонд, добре пропускає повітря та захищає одяг від пилу та інших впливів зовнішнього середовища.
Дихаючий чохол для шуби має об'єм достатній для уникнення деформації хутра. Розміри чохла (см): довжина – 90, ширина – 60, бічний розширювач – 10.
Колір – чорний. Додатково можна купити засіб від молі натуральний.
Чохол для норкової шуби можна також використовувати як чохол-сумка, він має дві ручки зверху і знизу.
Можливо також купити дорожній чохол для костюма, чохол для весільної сукні, чохол для довгої шуби, чохол для спідниці з кільцями.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Чохол-сумка |
| Матеріал | Спанбонд |
| Застібка | Блискавка |
| Довжина | 90 см |
| Ширина | 60 см |
| Глибина | 10 см |
| Колір | Чорний |
| Вологонепроникний | Ні |
| Ароматизований | Ні |
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴






